Skład zarządu

FunkcjaImię i Nazwisko
PrezesPiotr Mazajka
Vice-Prezes do spraw lotowych Robert Matuszak
Vice-Prezes do spraw finansowychPiotr Błaszczak
Vice-Prezes do spraw gospodarczychJan Szewczyk
SekretarzRobert Kantorski
CzłonekPiotr Bereza
CzłonekKrzysztof Libumski
CzłonekAdam Styn
CzłonekKrzysztof Weber

Skład komisji rewizyjnej

FunkcjaImię i Nazwisko
PrzewodniczącyCzesław Knys
SekretarzAndrzej Sondej
CzłonekRobert Bogucki
Członek Krzysztof Smolik
Członek Stanisław Zamłyński

Skład komisji dyscyplinarnej

FunkcjaImię i Nazwisko
Przewodniczący Andrzej Centkowski
CzłonekStanisław Winkowski
CzłonekPaweł Studniarz
CzłonekZdzisław Koczorowski
CzłonekSławomir Lewandowski

Skład komisji lotowej

FunkcjaImię i Nazwisko
PrzewodniczącyRobert Matuszak
SekretarzStanisław Fluder
CzłonekAdam Styn
CzłonekCzesław Knys
CzłonekJan Kosiński

Skład komisji zegarowej

FunkcjaImię i Nazwisko
PrzewodniczącyPiotr Błaszczak
SekretarzPiotr Zbielski
CzłonekTomasz Jopek
CzłonekJerzy Zawiasiński
CzłonekJózef Owczarski

Delegaci do Okręgu

FunkcjaImię i Nazwisko
DelegatPiotr Mazajka
DelegatRobert Matuszak
DelegatPiotr Błaszczak
DelegatJan Szewczyk
DelegatRobert Kantorski
DelegatPiotr Bereza
DelegatKrzysztof Libumski
DelegatAdam Styn

Delegaci do Oddziału

FunkcjaImię i Nazwisko
ŚródmieścieGrzegorz Grochal
ŚródmieścieAdam Styn
ŚródmieścieKoczorowski Zdzisław
ŚródmieścieStanisław Winkowski
ŚródmieścieTomasz Jopek
Zimne WodyBogdan Studniarz
Zimne WodyDaniel Franckowski
Zimne WodyJan Koczorowski
Zimne WodyLeszek Bauman
Zimne WodyPaweł Studniarz
Zimne WodyRobert Matuszak
Zimne WodyTadeusz Zmarzły
FordonBogumił Grześkiewicz
FordonKrzysztof Tomala
FordonKrzysztof Weber
FordonPiotr Bereza
FordonPiotr Mazajka
FordonPiotr Zbielski
FordonRobert Kantorski
FordonSławomir Lewandowski
FordonMarian Maj
FordonStanisław Fluder
FordonStanisław Zamłyński
Solec KujawskiAndrzej Sondej
Solec KujawskiAndrzej Centkowski
Solec KujawskiCzesław Knys
Solec KujawskiJan Szewczyk
Solec KujawskiKrzysztof Libumski
Solec KujawskiKrzysztof Smolik
Solec KujawskiPiotr Błaszczak

Skład Zarządów Sekcji

FunkcjaImię i Nazwisko
Śródmieście PrezesGrzegorz Grochal
Śródmieście SekretarzStanisław Winkowski
Śródmieście SkarbnikZdzisław Koczorowski
Zimne Wody PrezesRobert Matuszak
Zimne Wody SekretarzMieczysław Gawda
Zimne Wody SkarbnikLeszek Bauman
Fordon PrezesPiotr Zbielski
Fordon SekretarzZdzisław Tomaszewski
Fordon SkarbnikZbigniew Szadkowski
Solec Kujawski PrezesKrzysztof Smolik
Solec Kujawski SekretarzJózef Tuszyński
Solec Kujawski SkarbnikKrzysztof Sowiński